Узгодження обсягів споживання

ДО УВАГИ СУБ′ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ — СПОЖИВАЧІВ  ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»!

Відповідно до  Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312 (далі - ПРРЕЕ) та Договору про постачання електроенергії (далі - Договір) ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про ВИЗНАЧЕННЯ ТА УЗГОДЖЕННЯ ОБСЯГІВ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ на 2019 рік :

п. 2.4.3 ПРРЕЕ передбачено, що відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом подаються всіма споживачами (крім побутових) оператору системи (ПрАТ «Львівобленерго») у термін, обумовлений договором, у порядку, встановленому Кодексом систем розподілу.

Згідно з п. 12.10. публічного Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом подаються всіма Споживачами (крім побутових) Оператору системи не пізніше 01 листопада поточного року, у порядку, встановленому Кодексом систем розподілу.

Обсяги очікуваного споживання повинні об’єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Згідно з п. 2.4.1 ПРРЕЕ, споживання електричної енергії всіма споживачами здійснюється відповідно до режимів, визначених з урахуванням вимог Кодексу системи передачі, Кодексу систем розподілу та передбачених відповідними договорами споживачів про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.

Розмір очікуваного споживання електричної енергії визначається та вказується для кожної площадки вимірювання.

Приклад.
Дозволена до використання потужність  підприємства складає 25 кВт, підприємство працює 5-денний календарний тиждень, отже робочих днів в розрахунковому періоді – 23 (при 31 денному календарному місяці), режим роботи підприємства – 8 год на добу (кількість змін в робочий день – 1, кількість годин в зміні – 8 год.):
25 × 23 × 8 = 4600 кВт•год – максимально дозволений обсяг споживання електроенергії в розрахунковому періоді.
Зазначимо, що режим роботи – кількість робочих днів та години роботи – споживач встановлює при укладанні договору про постачання електроенергії. При зміні режиму роботи підприємства, споживач має письмово повідомити постачальника електричної енергії із подальшим внесенням змін у чинний Договір.

У разі ненадання непобутовим споживачем зазначених відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом у встановлений Договором термін, розмір очікуваного споживання електрично енергії на наступний рік визначається оператором системи (ПрАТ «Львівобленерго») за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Зразок заявки
 

Графік обмеження навантаження при дефіциті електричної потужності на 2018-2019 роки по ПрАТ "Львівобленерго"

Графік обмеження споживання електричної енергії при дефіциті палива на 2018-2019 роки по ПрАТ "Львівобленерго"

Графік обмеження споживання електричної енергії при дефіциті палива на 2020-2021 роки по ПрАТ "Львівобленерго"

Графік обмеження навантаження при дефіциті електричної потужності на 2020-2021 роки по ПрАТ "Львівобленерго"