Сторінка нагороджень

ІВАНЦІВ Роман Богданович, технічний директор

Грамота Міністерства енергетики України

СТЕЛЬМАХ Наталія Романівна, фінансовий директор

Грамота Міністерства енергетики України

ГРИГОРИШИН Олег Леонідович, електрослюсар з ремонту РП 6 розряду СП 35 кВ і вище

Грамота Міністерства енергетики України

ВИШАТИЦЬКИЙ Андрій Іванович, електромонтер ОВБ 5 групи Карпатського РЕМ

Нагрудний знак “Відмінник енергетики України”

ГАРАСИМІВ Володимир Ігорович, майстер виробничої дільниці 1 групи СЛ 35 кВ і вище

Почесна грамота Міністерства енергетики України нагороджений

БЛІХАР Микола Михайлович, провідний інженер з комерційного обліку побут. споживачів Карпатського РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ВАВРУК Степан Петрович, електромонтер з ремонту повітряних ЛЕП 5 розряду СЛ 35 кВ і вище

Подяка Міністерства енергетики України

ГАЛАЇШИН Михайло Миколайович, електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 групи Східного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ГОРОДНЯ Оксана Зенонівна, інженер 2 категорії відділу з приєднань

Подяка Міністерства енергетики України

ДАНЬКІВ Петро Михайлович, майстер виробнич. дільниці 2 групи Південного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ДРОБИНЯК Ярослав Ярославович, провідний інженер з комерц. обліку побут. споживачів Південного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ЗАТОРСЬКИЙ Ростислав Леонідович, заступник начальника служби (по зв’язку) СЗДТУ

Подяка Міністерства енергетики України

КАПРАЛЬ Алла Григорівна, технік 2 категорії відділу розрахунків і договорів ЛМЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

КАРДАШ Оксана Володимирівна, секретар ЛМЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

КАРПЛЮК Богдан Петрович, начальник служби релейного захисту і автоматики СО Львівенергоналадка

Подяка Міністерства енергетики України

КИРЯЧУК Руслан Миколайович, інженер з технічного аудиту 1 категорії Північного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ШЕРЕМЕТА Богдан Михайлович, інженер (з вантажопідйомних механізмів) ВТВ СО Львівенергоавтотранс

Подяка Міністерства енергетики України

Григлевич О.В. начальник ЛМЕМ, Кісельов А.В. заступник головного інженера, Луців Л.В. оператор ЕООМ

Грамота Львівської міської ради

КОБИЛЕЦЬКИЙ Роман Ігорович, інженер 1 категорії СО Львівенергоналадка

Подяка Міністерства енергетики України

КОБРІЙ Тарас Богданович, інженер 1 категорії СО Львівенергоналадка

Подяка Міністерства енергетики України

ЛЕНЕЦЬ Олексій Андрійович, заступник директора з капітального будівництва – начальник ВМТП

Подяка Міністерства енергетики України

ЛОТОЦЬКИЙ Степан Володимирович, майстер виробничої дільниці 2 групи Північного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

МАНЬКОВСЬКА Олена Вікторівна, інженер відділу розрахунків

Подяка Міністерства енергетики України

МІРКЕВИЧ Ярослав Даріянович, заступник начальника служби розподільних мереж.

Подяка Міністерства енергетики України

НАКРИЙКО Ігор Йосифович, майстер виробничої дільниці 2 групи Північного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ПАКУШ Іван Йосипович, електромонтер оперативно-виїзної бригади 5 групи Центрального РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ПРИСТУПА Андрій Вікторович, начальник ДЕМ-1 ЛМЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

СКІРКА Віталій Ярославович, електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 групи Карпатського РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

СОЛОГУБ Сергій Петрович, майстер виробничої дільниці 1 групи Центрального РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

СОРОЧАК Михайло Романович, інженер 2 категорії (керівник ВТГ) Карпатського РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

СУНИЧУК Ольга Петрівна, оператор ЕООМ 4 розряду Західного району РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ТРУСКАВЕЦЬКИЙ Роман Миронович, диспетчер району мереж ОДС ЛМЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

ХАХУЛІН Михайло Олексійович, завідувач складу СО Львівенергоавтотранс

Подяка Міністерства енергетики України

ХРУПА Ігор Федорович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Західного РЕМ

Подяка Міністерства енергетики України

Почесна Грамота Львівської обласної державної адміністрації

ТРЕМБЕЦЬКИЙ Андрій Ярославович, начальник служби розподільних мереж

ХАЛАВКА Олег Любомирович, головний диспетчер-начальник центральної диспетчерської служби

Почесна Грамота Львівської обласної державної адміністрації

ПАСТЕРНАК Наталія Миколаївна, бухгалтер Західного РЕМ

Почесна Грамота Львівської обласної державної адміністрації

ФЕДІВ Тарас Олегович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Південного РЕМ

Почесна Грамота Львівської обласної державної адміністрації

МАКІТРА Роман Володимирович, начальник дільниці Північного РЕМ

Подяка Львівської обласної ради

ЛЯСКОВСЬКИЙ Михайло Романович, майстер виробничої дільниці 1 групи Східного РЕМ

Подяка Львівської обласної ради

НІКОЛАЙЧУК Олександр Васильович, помічник директора з кадрів СО Львівенергоавтотранс

Подяка Львівської обласної ради

РИВАК Орест Омелянович, інженер 2 категорії СО Львівенергоналадка

Подяка Львівської обласної ради

ПАСТЕРНАК Наталія Миколаївна, бухгалтер Західного РЕМ

Подяка Львівської облдержадміністрації

ФЕДІВ Тарас Олегович, інженер з технічного аудиту 2 категорії Південного РЕМ

Подяка Львівської облдержадміністрації

СТАСЮК Сергій Степанович, диспетчер підприємства мереж ЦДС

Почесна грамота Міністерства енергетики України

СТАХІВ Ольга Михайлівна, таксувальник відділу експлуатації СО Львівенергоавтотранс

Подяка Міністерства енергетики України