Подати показник на номер 295-85-13

Увага! Показники спожитої електроенергії побутовим споживачам слід повідомляти щомісяця у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.
 
1. Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.
 
2. Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора Кол-центру ПрАТ "Львівобленерго" 0-800-50-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).  
 
3. Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).    
 
4. Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.
 
5. Якщо показник ввели правильно — натисніть «1» (якщо показник ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).    
 
6. Програма повідомить Вас про успішне прийняття показника лічильника.    

Зверніть увагу, що подавати показник електронною поштою, в онлайн-сервісі  «Персональний кабінет», через кол-центр та на короткий номер Ви можете і у вихідні дні, а у Центр обслуговування клієнтів, відповідне відділення електропостачання — лише в робочі дні.
 
Повернутися в попереднє меню: http://loe.lviv.ua/ua/pokaz_pobut