Планові відключення

Для забезпечення надійного та безпечного електропостачання «Львівобленерго» здійснює капітальний та поточний ремонт електромереж , проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищезгаданих робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.

У цьому розділі вебсайту Ви можете ознайомитись з графіком планових відключень:

Архів/реєстр планових відключень — повідомлення, оприлюднені не пізніше, ніж за 5 днів до початку виконання робіт в електромережах Товариства.

З допомогою форми пошуку — уточнена інформація про планові роботи, з врахуванням змін через погодні умови, ліквідацію наслідків стихії. Інформація доступна на поточну дату та наступні дні.  

Скористайтесь формою пошуку. Важливо для коректного відображення інформації:

якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є апостроф, вказуйте лише частину назви до апострофа або після, без апострофа;

якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів, вказуйте лише одне зі слів;

якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів через дефіс, вказуйте лише одне зі слів, без дефіса;

якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є буква «і», перевірте чи у Вас ввімкнута українська мова на клавіатурі.

Зверніть увагу! Після введення даних у формі для пошуку та натискання кнопки «Знайти» програма опрацьовуватиме Ваш запит орієнтовно протягом 5-10 секунд (відповідний значок завантаження буде відображатись вверху на вкладці Вашого браузера), після чого Ви отримаєте інформацію про планові роботи. 

Увага! Аби отримувати попередження про планові відключення за Вашою адресою, зареєструйтесь у сервісах «Львівобленерго» у Telegram або Viber

Окрім цього, такі повідомлення отримують користувачі «Персонального кабінету». Також енергетики інформують про планові роботи на сторінці «Гаряча лінія «Львівобленерго» у Facebook.


Пошук відключень
Нас. пункт
 
Вулиця
 
Період з по
РайонНас. пунктВулицяБуд.Період
Відключень не знайдено


Архів планових відключень