Чому немає світла?

Чому у Вашому помешканні тимчасово немає світла — Ви можете дізнатись на веб-сайті ПрАТ «Львівобленерго». Для цього вкажіть, будь ласка, назву населеного пункту та вулиці. Ви отримаєте інформацію про причини тимчасової відсутності електроенергії та орієнтовний час відновлення електропостачання.

Важливо для коректного пошуку:

  • якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є апостроф, вказуйте лише частину назви до апострофа або після, без апострофа;

  • якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів, вказуйте лише одне зі слів;

  • якщо назва Вашого населеного пункту чи вулиці складається з двох слів через дефіс, вказуйте лише одне зі слів, без дефіса;

  • якщо у назві Вашого населеного пункту чи вулиці є буква «і», перевірте чи у Вас ввімкнута українська мова на клавіатурі.

У випадку, якщо за Вашою адресою інформації немає, звертайтесь у кол-центр ПрАТ «Львівобленерго» за тел.: 0 800 30 15 68 (цілодобово, безкоштовно).

Пошук відключень

NEW! Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника — зареєструйтесь у сервісах «Львівобленерго» у Telegram та Viber: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram

ВАЖЛИВО: крім звернення в кол-центр, Ви можете повідомити про відсутність електроенергії чи обірвані проводи електромереж на сайті "Львівобленерго". Сервіс працює у тестовому режимі.

Увага! Власністю ПрАТ «Львівобленерго» є кабельні і повітряні електромережі, які надходять лише до ввідного щитка будинку.

Тож якщо світло відсутнє тільки у Вашій квартирі чи лише частині багатоквартирного будинку — проблема у внутрішньобудинкових електромережах, які перебувають на балансі власників будинків. Відтак, у такій ситуації Вам потрібно звертатись до ОСББ, ЖЕКу, які обслуговують Ваш будинок, чи до аварійної комунальної служби.

До уваги мешканців сіл! Повідомляючи про відсутність світла вказуйте ту ж свою адресу, яка зазначена у квитанції за електроенергію. Це пришвидшить передачу інформації в аварійні служби.

Додатково інформуємо, що некоректні чи недостовірні повідомлення від користувачів розглядатись не будуть.

*Всі поля обов’язкові для заповнення