"Львівобленерго" підтримало ініціативу "1000 автомобілів свободи"

21.07.2022

Львівські енергетики долучились до благодійної ініціативи, яка спрямована на забепечення наших військових необхідним транспортом. 

Про це йдеться у дописі на Facebook голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького. 

"Ще 12 машин у межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи передали нашим захисникам. 

Автівки, зокрема 3 «швидкі», отримають військові частини та бригади на важливих напрямках – у Краматорську, Харкові, Дніпрі, Миколаєві. Передаємо їх відповідно до запитів, які подавали нам воїни.

Будемо закривати ці запити доти, доки не переможемо, доки не повернемо свої території, доки остаточно не вкажемо ворогу на його місце! 

Машини укомплектовані продуктовими наборами й аптечками, 500 бронежилетами від ЛОК - Львівський Оборонний Кластер, турнікетами та кровоспинними препаратами від друзів з Люксембурга.  

Дякую усім волонтерам, партнерам та компаніям, завдяки яким вдалось організувати сьогоднішню передачу. Вдячний штабу Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ), Львівському оборонному кластеру, "LUkraine asbl", "Львівобленерго", "Захід Вест Ойл", "Ірча", Костянтину Костирку, Назару Степанкову, Марині Соботюк. Дякую усім, хто робить внески, щоб придбати автівки. 

Нехай ці машини допомагають нашим захисникам та захисницям і наближають перемогу України", — зазначено у дописі. 

Разом до перемоги!