Грози очікуються на Львівщині 21 червня

20.06.2022

Грози, місцями град, пориви північно-західного вітру, вночі шквали 15-20 м/с прогнозують синоптики у вівторок на Львівщині.

Нагадуємо, що під час грози потрібно зачинити всі двері та вікна в помешканні; на вулиці триматися подалі від ліній електропередачі, дерев рекламних щитів та інших металевих конструкцій; перебуваючи в автомобілі закрити вікна, опустити автомобільну антену та не паркувати транспорт під деревами або високими конструкціями. 

Якщо негода пошкодила електромережі: 

• Не наближайтеся на відстань менше восьми метрів до місця обриву проводу лінії електропередачі. Відходити з небезпечної зони потрібно «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

• Повідомте про ситуацію за номером 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно). За можливості організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади енергетиків.

Також залишити повідомлення можна на сторінці «Гаряча лінія «Львівобленерго» у Facebook: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline

Окрім цього, можливість повідомити про аварію є у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

Якщо через негоду впали дерева або гілки, травмувались люди, слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.