Атрибутика ФК «Енергія» — лот аукціону «Енергія добра»

17.06.2022

До уваги прихильників спорту футзальний лот благодійного аукціону «Енергія добра» на підтримку ЗСУ — атрибутика ФК «Енергія».

Команда з найдавнішою історією в Україні, один з найбільш титулованих клубів в Україні: триразовий  чемпіон та п’ятиразовий володар Кубка України, шестиразовий володар «срібних» та тричі — «бронзових» нагород найвищого дивізіону, Суперкубку України, учасник єврокубків — все це про львівський футзальний клуб «Енергія». У минулому році «Енергія» відсвяткувала 20-річчя і до Вашої уваги пропонується атрибутика клубу: шарф, буклет, пакет. Також у цьому лоті ще один сувенір — м’яч Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, що дуже символічно, адже перший матч Євро-2012 у Львові стартував рівно десять років тому, у червні 2012 року. 

НАГАДУЄМО: ми щодня будемо публікувати на сторінці «Львівобленерго» у Facebook інформацію про декілька лотів благодійного аукціону, тому стежте за оновленнями, щоб не пропустити нічого цікавого.

Наразі це лише ознайомлення всіх охочих із лотами. Благодійний аукціон стартуватиме 27 червня, тоді Ви зможете позмагатися з іншими учасниками за право бути власником цього лоту або/та будь-якого іншого. Про це ми повідомимо окремою публікацією.