Фотосесія відомої фотохудожниці Тетяни Ерхарт — лот аукціону «Енергія добра»

15.06.2022

Подарунковий сертифікат на фотосесію відомої фотохудожниці Тетяни Ерхарт є ще одним цікавим та оригінальним лотом аукціону «Енергія добра» на підтримку ЗСУ.

Володар цього лота отримає фотосесію у професійній фотостудії, 15 світлин в загальній обробці (світло і кольорокорекція), два фото в журнальній обробці. Окрім красивих професійних світлин та приємних спогадів з фотосесії, буде можливість зробити добру справу — підтримати ЗСУ.  

ТЕТЯНА ЕРХАРТ, помічниця Голови Правління «Львівобленерго», у вільний від роботи час професійно займається  фотографією. Створює портретні фото у стилі Fine Art у своїй фотостудії «ERTE CREATIVE SPACE». Фотографує дітей, жінок у вишуканому дизайнерському та українському національному одязі. Тетяна Ерхарт отримала численні визнання від Portrait Masters Awards та неодноразово проводила виставки своїх робіт.  Під час війни її фото — дівчата в українських строях — стали ще більш актуальними і зацікавили відомі іноземні та українські журнали. Зокрема світлини надруковані у «Lens Magazine», «Ukrainian People», «Artist Talk Magazine», «АКЦЕНТИ плюс», «Vogue Ukraine». Своєю творчістю Тетяна Ерхарт знайомить світ з красою та оригінальністю української культури.  

НАГАДУЄМО: ми щодня будемо публікувати на сторінці «Львівобленерго» у Facebook інформацію про декілька лотів благодійного аукціону, тому стежте за оновленнями, щоб не пропустити нічого цікавого. 

Наразі це лише ознайомлення всіх охочих із лотами. Благодійний аукціон стартуватиме 27 червня, тоді Ви зможете позмагатися з іншими учасниками за право бути власником цього лоту або/та будь-якого іншого. Про це ми повідомимо окремою публікацією.