Зимова негода залишила мешканців без світла (ОНОВЛЕНО)

03.12.2021

Енергетики повернули електроживлення до більшості населених пунктів, відключених через стихію. Станом на 18:00 знеструмлені 34 населені пункти повністю та 26 частково, аварійно-відновлювальні роботи тривають.

***

Енергетики ліквідовують наслідки стихії, яка призвела до відключень в електромережах Львівщини. 

Станом на 09:00 сьогодні внаслідок негоди знеструмлені 49 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 12 частково, 121 населений пункт повністю та 92 частково у: 

Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Самбірська, Турківська частина),  

Південному РЕМ (Сколівська, Стрийська, Бориславська, Дрогобицька част.),

Центральному РЕМ (Пустомитівська, Миколаївська, Перемишлянська, Жидачівська част.), 

Західному РЕМ (Яворівська част.), 

Північному РЕМ (Кам’янка-Бузька част.),

Східному РЕМ (Бродівська част.).

Відновлюють електропостачання 221 працівник ПрАТ «Львівобленерго» у складі 67 бригад, задіяли 100 одиниць техніки. 

Протягом 3 грудня і надалі очікуються складні погодні умови, зокрема сильний сніг, хуртовини, налипання мокрого снігу. Дотримуйтесь правил безпеки:   

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомити про аварію можна у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

Дізнатись про причини відсутності електроенергії та час відновлення електропостачання Ви можете на сайті "Львівобленерго": http://loe.lviv.ua/ua/online_out 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.