Інформація для власників самовільно розміщених телекомунікаційних мереж

25.11.2021

Згідно з вимогами ст. 14 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики», затверджених Постановою КМ від 18.07.2018 року, ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє, що під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики виявлені факти самовільного розміщення технічних засобів телекомунікації (волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) на опорах ПЛ-0,4 кВ ФО-П «Шабат О.Б.» (далі: власник), у с.Малі Долини, с.Великі Долини, с.Борове, с.Потелич (пр.Гіркани) Рава-Руської ТГ Львівського району на опорах ПЛ-0,4 кВ ДЕМ-2 Західного РЕМ.

По даному факту працівниками Товариства був складений відповідний Акт порушення.

Якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайті ПрАТ «Львівобленерго» не звернеться до Товариства для узгодження умов демонтажу та не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікації, Товариство самостійно проведе їх демонтування та буде вимагати від власника технічних засобів телекомунікації відшкодування вартості виконаних робіт.

У разі наявності у власника технічних засобів телекомунікацій, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікації, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це ПрАТ «Львівобленерго» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на веб-сайті ПрАТ «Львівобленерго».

ПрАТ «Львівобленерго» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу.