На Львівщині погіршуються погодні умови. Дотримуйтесь правил безпеки!

19.11.2021

Пориви західного вітру 15-20 м/с, місцями значні опади — дощ з мокрим снігом  прогнозують синоптики сьогодні у Львівській області. 

Будьте обережні: під час стихії радимо закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці тримайтесь подалі ліній електропередачі, рекламних щитів, дерев; не залишайте поруч з ними автотранспорт.

Нагадуємо  про правила безпеки, якщо негода пошкодила електромережі: 

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно!

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомити про аварію можна у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

Дізнатись про причини відсутності електроенергії та час відновлення електропостачання Ви можете на  сайті "Львівобленерго": http://loe.lviv.ua/ua/online_out

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.