Енергетики ліквідовують наслідки негоди

21.10.2021

Працівники «Львівобленерго» усувають пошкодження в електромережах, які були спричинені сильними поривами вітру.

Станом на 10:00 сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 12 ліній електропередачі повністю та 6 частково, 34 населені пункти повністю та 15 частково у: 

Західному РЕМ (Мостиська часина), 

Південному РЕМ (Бориславська, Стрийська, Сколівська част.),

Північному РЕМ (Червоноградсько-Сокальська част.), 

Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Самбірська част.).  

Аварійно-відновлювальні роботи здійснює 21 бригада у складі 69 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 31 одиницю техніки.

Будьте обережні:  

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомити про аварію можна у чат-ботах Viber та Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/novyny~4698

Дізнатись про причини відсутності електроенергії та час відновлення електропостачання Ви можете на  сайті "Львівобленерго": http://loe.lviv.ua/ua/online_out 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.