Негода знову завдала шкоди на Львівщині

16.07.2021

Ввечері 15 липня та вночі 16 липня грози та пориви вітру залишили без електроенергії мешканців у Львівській області. 

Станом на 08:00 год. сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 16 ліній електропередачі повністю та 15 частково, 37 населених пунктів повністю та 51 частково у Південному РЕМ (Стрийська, Дрогобицька, Сколівська, Бориславська частини), Західному РЕМ (Жовківська, Городоцька част.), Центральному РЕМ (Пустомитівська. Жидачівська, Перемишлянська, Миколаївська част.), Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Самбірська, Турківська част.).

Наслідки стихії ліквідовують 38 аварійних бригад у складі 125 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 57 одиниць техніки. 

Сьогодні протягом дня і надалі очікуються грози, місцями шквали 17-22 м/с, град. У зв’язку із загрозою пошкодження електромереж нагадуємо правила безпеки:    

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.