Благодійні ініціативи енергетиків

18.06.2021

Працівники «Львівобленерго» активно реалізовують соціальні проекти.  З ініціативи керівництва компанії та профспілки - енергетики допомогли чотирьом закладам, які цього потребували.

У червні працівники «Львівобленерго» відвідали спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, що у селі Нагуєвичі. Тут виховується більше сотні дітей з малозабезпечених та неблагополучних родин. Енергетики передали школі-інтернату пральні порошки, рідину для миття посуду і скла та іншу побутову хімію.

Окрім цього, побутову хімію та дезінфікуючі засоби передали Добромильській спеціальній школі I-II ступенів, де  навчаються більше 70 дітей  з вадами психофізичного розвитку. 

Нагадаємо, що раніше ПрАТ «Львівобленерго» підтримали Львівську обласну психіатричну лікарню у селі Заклад, пацієнти якої фактично залишились без їжі. Сюди працівники привезли продукти харчування та дезінфікуючі засоби. 

Також енергетики передали продукти харчування у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню, де госпіталізують хворих на коронавірус.