Енергетики ліквідовують наслідки негоди

14.06.2021

Грози та пориви вітру призвели до відключень в електромережах Львівщини. 

Станом на 10:00 год. сьогодні внаслідок негоди знеструмлені 3 лінії електропередачі повністю та 10 частково, 11 населених пунктів повністю та 17 частково у Східному РЕМ (Золочівська, Буська частини), Західному РЕМ (Городоцька, Яворівська част.), Південному РЕМ (Дрогобицька, Сколівська част.), Центральному РЕМ (Пустомитівська, Миколаївська част.), Карпатський РЕМ (Самбірська част.), Львівські МЕМ (Жовківська част.; вул.Машиністів-Повітряна та прилеглі у м.Львові).  

Наслідки стихії ліквідовують 18 аварійних бригад у складі 59 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 27 одиниць техніки. 

Якщо негода пошкодила електромережі: 

Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Якщо людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»