Триває переоснащення електромереж у селі Виннички біля Львова

22.04.2021

Вже зовсім скоро мешканці села Виннички Львівського району матимуть більш надійне та якісне електропостачання. Електромережі тут були збудовані ще в 70-их роках і потребували заміни. Цими днями попри негоду енергетики активно працюють над монтажем нових ліній електропередачі.

Електромережіпрокладають на трьох вулицях – Центральній, Бузковій та Озерній. Окрім цього, у селі встановлюють нові шафи обліку на електроопорах для зручності як контролерів, так і мешканців.

“В цьому селі на даний час проводиться реконструкція двох повітряних ліній  0,4 кВ  від КТП № 7309 “Виннички”. Працівники підрядної компанії встановлюють нові електроопори, розвантажувальну трансформаторну підстанцію, монтують самоізолюючий провід. А також, встановлюють виносні шафи обліку на електроопорах або ззовні на будинках. Такі роботи покращать електропостачання споживачам, лінія буде надійна, стійка до негоди та безпечна для людей, контролерам буде доступніше знімати покази з електролічильника”, — розповідає майстер Солонківської ЕД-3 Центрального РЕМ Андрій Ліба.

Заміна електромережвідбувається у межах щорічної Інвестиційної програми «Львівобленерго». Загальна вартість робіт складає близько 3 млн грн