Як швидко подати показник лічильника через чат-бот Viber або Telegram

31.03.2021

Для Вашої зручності пропонуємо повідомляти показники електроенергії через чат-бот у Viber або Telegram – це займе менше хвилини часу .

1. Спочатку Вам необхідно зареєструватися у чат-боті:  

у VIBER — перейдіть за посиланням:  https://loe.lviv.ua/viber.html

у TELEGRAM —  перейдіть за посиланням: https://t.me/loebot або введіть «Львівобленерго» у стрічці пошуку  Telegram.

2. В обраному сервісі додайте свій особовий рахунок (десятизначний код). Його можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримали у пунктах прийому платежів чи онлайн-сервісах, або ж у кол-центрі «Львівобленерго». 

3. Для підтвердження реєстрації разом із особовим рахунком (десять цифр) потрібно вказати на Ваш вибір додаткову інформацію: номер електролічильника, прізвище споживача або електронну адресу, зареєстровану у Персональному кабінеті.

4. Далі натисніть кнопку «Мої особові рахунки», оберіть зареєстрований особовий рахунок і натисніть кнопку «Надіслати показник лічильника».

Окрім цього в чат – ботах «Львівобленерго» Ви можете дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії, переглянути нарахування, а також  дистанційно замовити послуги: коригування показника, зміну власника рахунку, встановлення зонного лічильника та заміну непрацюючого лічильника.