Приєднуйтесь до чат-ботів "Львівобленерго" у Telegram та Viber!

19.02.2021

Аби швидко подавати показники електролічильника, дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії, переглянути нарахування, а також дистанційно замовити послуги: коригування показника, зміну власника рахунку, встановлення зонного лічильника та заміну непрацюючого лічильника — зареєструйтесь у сервісах «Львівобленерго» у Telegram та Viber.

Зареєструватись дуже просто. 

Відскануйте QR-код і Ви автоматично потрапите у чат-боти зручного для Вас месенджера у Viber або Telegram.

У Telegram Ви можете знайти сервіс, написавши у стрічці пошуку – Львівобленерго.

Окрім цього, Ви можете скористатись посиланнями: 

Viber - https://loe.lviv.ua/viber.html      

Telegram - https://t.me/loebot

Далі Вам необхідно додати свій особовий рахунок (десятизначний код). Його можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримали у пунктах прийому платежів чи онлайн-сервісах, або ж у кол-центрі «Львівобленерго».

Для підтвердження реєстрації разом із особовим рахунком (десять цифр) потрібно вказати на Ваш вибір додаткову інформацію: номер електролічильника, прізвище споживача або електронну адресу, зареєстровану у Персональному кабінеті. 

Щоб подати показник електролічильника натисніть «Надіслати показник лічильника» і введіть дані.

Аби дистанційно замовити встановлення зонного лічильника, коригування показника, зміну власника рахунку або заміну непрацюючого лічильника потрібно у чат-боті обрати свій особовий рахунок, а далі натиснути кнопку «Додаткові послуги» і обрати послугу, яка Вас цікавить.

Приєднуйтесь до чат-ботів та користуйтесь сервісами, які значно економлять Ваш час!