Будьте обачні! На Львівщині сильні пориви вітру!

28.12.2020

Сьогодні протягом дня синоптики прогнозують у Львові та області пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Аби вберегтись від стихії енергетики закликають дотримуватись простих правил, які допоможуть зберегти життя і здоров’я: 

- щільно закрийте всі вікна будинку, приберіть з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;

- на вулиці тримайтесь подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі, не паркуйте поруч з ними автотранспорт;

- якщо під час негоди Ви опинились на вулиці, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті.

Станом на 11:00 год. сьогодні стихія залишила без світла на Львівщині 10 населених пунктів повністю та 10 частково у Золочівському, Бродівському, Буському та Пустомитівському районах. Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 18 аварійних бригад "Львівобленерго" у складі 59 працівників, задіяли 27 одиниць техніки. 

Якщо негода пошкодила електромережі:

• Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

• Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

• Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

• Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Повідомлення про пошкодження електромереж можна також залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго» 

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»

Увага! При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112  або 103.