Як дистанційно подати заявку на коригування невірного показника?

16.11.2020

З допомогою сервісів Viber та Telegram клієнти «Львівобленерго» можуть подати заявку на коригування показника електролічильника, якщо у рахунку або сервісах подачі показів відображені невірні дані приладу обліку.

Потреба коригування даних може виникнути, коли споживач вчасно не подавав показник і рахунок виставлено на основі визначеного середньодобового обсягу споживання; клієнт помилково подав невірний показник, тощо. 

Аби подати заявку на коригування показника, необхідно: 

1. Зареєструватися у чат-ботах «Львівобленерго»  Viber або Telegram і додати свій особовий рахунок: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram 

2. У чат-боті слід обрати свій особовий рахунок, за яким потрібно провести коригування показника. Далі натиснути кнопки «Додаткові послуги»  і «Невірний показник в рахунку».

3. Написати заяву (зразок додається у Viber або Telegram),  в якій вказати: 

• з яким показом електролічильника і на яку дату Ви не згідні; 

• який показ електролічильника є правильним і на яку дату слід провести провести коригування. 

4. Зробити фото написаної заяви і прикріпити його до звернення.

5. Зробити фото електролічильника, на якому має чітко відображатись показ приладу обліку на момент подачі заяви. Фото додати до звернення. 

Окрім цього, у чат-ботах «Львівобленерго»  Viber або Telegram можна дистанційно замовити послуги «Встановлення зонного лічильника» та «Зміна власника рахунку». 

Енергетики працюють над впровадженням інших послуг у дистанційному форматі. Стежте за новинами на сайті www.loe.lviv.ua та офіційній сторінці «Львівобленерго» у Facebook

Нагадаємо, що у Viber або Telegram також можна швидко подавати показники електролічильника, дізнаватись інформацію про нарахування, планові ремонтні роботи та аварійні відключення. 

Ваші зауваження та відгуки стосовно роботи дистанційних сервісів, а також які ще додаткові послуги Ви б хотіли там бачити, можна надсилати на офіційну сторінку «Львівобленерго» у Facebook: https://www.facebook.com/lvivoblenergo/