Сервіс «Львівобленерго» у Telegram: як подати показник за кілька секунд?

30.09.2020

Аби швидко подавати показники електролічильника, а також дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії — зареєструйтесь у сервісі «Львівобленерго» у Telegram.  

Скористатись послугами дуже просто. Зайдіть у месенджер Telegram і в пошуковій стрічці напишіть «Львівобленерго», а потім додайте свій особовий рахунок. 

Для підтвердження реєстрації разом із особовим рахунком (десять цифр) потрібно вказати на Ваш вибір додаткову інформацію: номер електролічильника, прізвище споживача або електронну адресу, зареєстровану у Персональному кабінеті. 

Після реєстрації Ви зможете швидко подавати показник електролічильника. Адже достатньо натиснути кнопку «Мої особові рахунки», обрати зареєстрований особовий рахунок і натиснути кнопку «Надіслати показник лічильника».

Окрім цього, Ви будете отримувати попередження про планові роботи за день до відключення світла, оперативну  інформацію чому немає світла за Вашою адресою у випадку аварій, а також орієнтовний час відновлення електропостачання. 

Нагадуємо, що особовий рахунок (десятизначний код) можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримали у пунктах прийому платежів, або при оплаті онлайн.

Відеоінструкція як зареєструватись і користуватись чат-ботом "Львівобленерго" у Telegram: https://youtu.be/Fm30WhTLx-8

Детальніше про сервіси "Львівобленерго" у Telegram та Viber читайте тут: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram