Енергетики ліквідовують наслідки негоди (ОНОВЛЕНО)

30.09.2020

Стихія призвела до відключень в електромережах Львівської області і залишила мешканців без світла. 

Станом на 16:00 год. енергетики відновили електропостачання населених пунктів, які залишились без світла через негоду. Залишається знеструмленим 1 населений пункт частково у Пустомитівському районі, аварійно-відновлювальні роботи тривають. 

***

Станом на 10:00 год. сьогодні внаслідок негоди були знеструмлені 5 ліній електропередачі повністю та 5 частково, 24 населені пункти повністю та 13 частково у Золочівському, Буському, Дрогобицькому, Жовківському, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Пустомитівському, Миколаївському, Сколівському, Старосамбірському, Турківському районах. 

Наслідки негоди ліквідовують 12 аварійних бригад у складі 45 працівників, задіяли 14 одиниць техніки. 

Протягом дня на Львівщині і надалі очікуються складні погодні умови: пориви північно-західного вітру 15- 20 м/с, значні дощі, грози. 

Нагадуємо,  у разі пошкодження електромереж під час негоди: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Увага: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.