«ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» — 25 РОКІВ!

01.09.2020
25 років тому, 1 вересня 1995 року, згідно з наказом Міністерства енергетики розпочала діяльність Державна акціонерна енергопостачальна компанія «Львівобленерго». 
 
Сьогодні ПрАТ «Львівобленерго» надає послуги з розподілу електричної енергії споживачам міста Львова та області, забезпечує електроенергією близько мільйона клієнтів.
 
За 25 років діяльності компанії капіталовкладення в електромережі склали близько 2,4 мільярди гривень, енергетики здійснили капремонт 35 тисяч кілометрів ліній електропередачі, замінили 135,5 тисяч опор, знизили технологічні витрати електроенергії з 23,1% до 13,2%, суттєво оновили автотранспорт аварійних бригад і спецтехніки тощо.      
 
Вже кілька років поспіль у компанії приділяють особливу увагу впровадженню онлайн-сервісів, аби наші клієнти мали можливість отримати максимум необхідної інформації та послуг дистанційно. У цьому та інших напрямках роботи «Львівобленерго» активно переймає досвід західних колег-енергетиків.
 
Крім того, ПрАТ «Львівобленерго» є одним з найбільших платників податків на Львівщині і успішно реалізовує різні соціальні проекти.
 
 
ПрАТ «Львівобленерго»