На Львівщині грози та шквали. Дотримуйтесь правил безпеки!

03.07.2020

Значні дощі, грози, місцями шквали 15-20 м/с, град прогнозують синоптики сьогодні у Львові та області. 

Негода вже призвела до відключень в електромережах. Станом на 10:00 год. знеструмлено 21 населений пункт повністю та 10 частково у Бродівському, Сокальському, Жовківському, Мостиському, Старосамбірському, Стрийському та Миколаївському районах. 

18 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 72 енергетиків працюють над відновленням електропостачання, задіяли 20 одиниць техніки.  

Дотримуйтесь правил електробезпеки під час негоди: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: http://loe.lviv.ua/ua/online_out

у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua

Увага! Під час стихії щільно закрийте всі вікна будинку, приберіть з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці тримайтесь подалі ліній електропередачі рекламних щитів, дерев; не паркуйте поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.