Енергетики відновлюють електропостачання після негоди (ОНОВЛЕНО)

22.06.2020

Станом на 16:30 відновлено електропостачання всіх знеструмлених негодою населених пунктів. 

***

Енергетики відновили електропостачання 22 населених пунктів, знеструмлених негодою. На 16:00 год. відсутнє світло через стихію у семи населених пунктах повністю та двох частково. Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.

***

Грози з поривами вітру призвели до відключень в електромережах Львівщини і залишили без світла мешканців. 

Сьогодні станом на 10:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 3 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 7 частково, 22 населених пунктів повністю та 9 частково у Городоцькому, Жовківському, Мостиському, Яворівському, Жидачівському, Золочівському, Сокальському, Самбірському та Стрийському районах. 

Аварійні бригади «Львівобленерго» працюють над відновленням електропостачання. 

Правила електробезпеки під час негоди: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua 

Увага! Під час стихії щільно закрийте всі вікна будинку, приберіть з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці тримайтесь подалі ліній електропередачі рекламних щитів, дерев; не паркуйте поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»