На Львівщині штормове попередження!

17.06.2020

За прогнозами синоптиків сьогодні у Львівській області очікується значний дощ, гроза, під час грози шквали 15-20 м/с, град.

Станом на 12:00 внаслідок негоди знеструмлені 22 населені пункти повністю та 8 частково у Городоцькому, Дрогобицькому, Золочівському, Перемишлянському, Яворівському та Сокальському районах. 

Відновлюють електропостачання 15 аварійних бригад у складі 52 працівників «Львівобленерго», задіяли 17 одиниць техніки. 

Під час стихії дотримуйтесь правил безпеки: 

у разі посилення вітру та грози щільно закрийте всі вікна будинку, приберіть з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; 

на вулиці тримайтесь подалі ліній електропередачі рекламних щитів, дерев; не паркуйте поруч з ними автотранспорт; 

у разі поривів сильного вітру сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті. 

У разі пошкодження електромереж: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline