Енергетики ліквідовують наслідки негоди (ОНОВЛЕНО)

12.06.2020

Станом на 14:00 год. працівники "Львівобленерго" повернули світло до 55-ти населених пунктів, знеструмлених негодою. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.  

***

Потужні грози з поривами вітру залишили без світла мешканців Львівщини. 

Так, сьогодні станом на 06:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 46 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 10 частково, 139 населених пунктів повністю та 61 частково у Сокальському, Жовківському, Мостиському, Яворівському, Радехівському, Пустомитівському, Самбірському, Дрогобицькому, Старосамбірському, Сколівському, Стрийському районах, а також у Львові (частково знеструмлені вулиці у  мікрорайонах Рясне-1 та Рясне-2, Білогорщі, Брюховичах, Винниках; вул.Лисенецька, Старознесенська, Покутська та ін.). 

75 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 165 енергетиків працюють над відновленням електропостачання, задіяли 83 одиниці техніки. Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів. 

У зв’язку з ліквідацією наслідків негоди нагадуємо правила безпеки: 

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: 

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: 

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: 

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

у вебчаті на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»