Електроопалення

До Вашої уваги Порядок застосування тарифу на електроенергію для населення, яке проживає в індивідувальних житлових будинках, квартирах, житлових будинках готельного типу та гуртожитках, які обладнані у встановленому порядку електроопалювальними установками.

Цей «Порядок…» введено з метою єдиного застосування тарифу для населення,  яке проживає в індивідувальних житлових будинках, квартирах, житлових будинках готельного типу та гуртожитках, які обладнані у встановленому порядку електроопалювальними установками.

«Порядок…» є єдиним для всіх побутових споживачів, незалежно від місцевості проживання.

ПЕРШИЙ ЕТАП

Якщо Ви проживаєте в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ житловому будинку (квартирі):

Варіант 1. При встановленні електроопалення ДОГОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ для Вашого індивідуального житлового будинку  (квартири) НЕ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ відносно зазначеної у договорі про надання послуг з розподілу електричної енергії

Варіант 2. При встановленні електроопалення ДОГОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ для Вашого індивідуального житлового будинку (квартири) ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ відносно зазначеної у договорі про надання послуг з розподілу електричної енергії

Ваші дії при Варіанті 1:

Житловий будинок (квартира) вважається обладнаним у встановленому порядку електронагрівальними приладами за наявності проектної документації на об’єкт архітектури, технічного паспорту будинку, відповідно до яких будинок обладнано електроопалювальними установками.

При цьому, у разі відсутності в проектній документації підтвердження факту обладнання житлового будинку (квартири) електроопалювальними установками, споживачу для зміни тарифної групи необхідно належним чином внести зміни до проекту будинку (квартири) після чого звернутись до оператора системи розподілу щодо застосування даного тарифу.

Отже, після переобладнання системи опалення Вашого житлового будинку (квартири) для застосування тарифу для населення, яке проживає в житлових будинках (квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками, побутовому споживачу необхідно звернутись у виробничо-договірний відділ ПрАТ «Львівобленерго» (м. Львів, вул. Сяйво, 10) та до заяви надати:

- копію проектної документації на індивідуальний житловий будинок (квартиру), що передбачає встановлення стаціонарних електроопалювальних установок;

- копію технічного паспорту на індивідуальний житловий будинок (квартиру), у якому передбачено використання електроопалювальних установок;

- акт введення в експлуатацію електроопалювальних установок.

Ваші дії при Варіанті 2:

Власнику будинку (а для квартири — житловій організації, на балансі якої перебуває багатоквартирний будинок) необхідно звернутися за технічними умовами приєднання для збільшення дозволеної потужності в необхідному обсязі за місцем проживання:

у місті Львові — в групу по роботі із замовниками виробничо-технічного відділу виконавчої дирекції Товариства (тел. 239-21-18, 239-21-15);

у Львівській області — у район електромереж.

2. Після виконання технічних умов приєднання, укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, та переобладнання системи опалення Вашого житлового будинку (квартири)  для застосування тарифу для населення, яке проживає в житлових будинках (квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками, побутовому споживачу необхідно звернутись у виробничо-договірний відділ ПрАТ «Львівобленерго» (м. Львів, вул. Сяйво, 10) та до заяви надати:

- копію проектної документації на індивідуальний житловий будинок (квартиру), що передбачає встановлення стаціонарних електроопалювальних установок;

- копію технічного паспорту на індивідуальний житловий будинок (квартиру), у якому передбачено використання електроопалювальних установок;

- акт введення в експлуатацію електроопалювальних установок.

ДРУГИЙ ЕТАП

1.1. Якщо електроопалювальні установки у Вашій квартирі (індивідуальному житловому будинку) встановлено без порушень згідно з проектною документацією і пакет документів відповідає вимогам даного «Порядку…», Ви отримаєте паспорт точки розподілу з відміткою щодо  можливості застосування тарифу на електроопалення.

Далі споживач має звернутися до постачальника універсальної послуги  із заявою про застосування тарифу на електроопалення, надавши йому копію підписаного ПрАТ «Львівобленерго» паспорта точки розподілу з відповідною відміткою.

1.2. Якщо електроопалювальні установки встановлено у Вашій квартирі (індивідуальному житловому будинку) з порушенням проектної документації або є зауваження до пакету документів, які Ви подаєте, Ви отримаєте у ВДВ у письмовому вигляді всі недопрацювання, які необхідно усунути.

Після усунення всіх зауважень Вам необхідно повторно звернутись із заявою на ім’я начальника ВДВ Товариства щодо застосування тарифу на електроопалення та пакетом документів. Після цього Вам буде надано паспорт точки розподілу з відміткою щодо  можливості застосування тарифу на електроопалення .

Отримавши паспорт точки розподілу з відміткою щодо  можливості застосування тарифу на електроопалення, споживач має звернутися до постачальника універсальної послуги  із заявою про застосування тарифу на електрооппалення, надавши йому копію підписаного ПрАТ «Львівобленерго» паспорта точки розподілу з відповідною відміткою.

Додаток: заява щодо застосування тарифу на електричне опалення


У випадку додаткових питань чи роз’яснень щодо встановлення електроопалення в квартирі чи індивідуальному житловому будинку, Ви можете звернутись:

кол-центр ПрАТ «Львівобленерго»: 0 800 30 15 68, цілодобово, дзвінки безкоштовні.

інформаційно-консультаційний центр ПрАТ «Львівбленерго»:
понеділок-четвер — 08:00-17:00 год.
п’ятниця  —  08:00-16:00 год.
перерва —   12:12-13:00 год.
тел: (032) 239-21-26; (032) 239-21-29; (032) 239-24-58
e-mail: kc@loe.lviv.ua