До чат-ботів приєдналось близько 100 тис. наших клієнтів!

22.07.2021

Все більше наших клієнтів починають користуватися сучасними способами швидкої комунікації із «Львівобленерго» —  вже  95 тис. споживачів зареєструвались у чат-ботах компанії.

Тепер не лише молодь, а й старше покоління завдяки автоматизованим «ботам» у Viber та Telegram може без зайвого клопоту подати показники електролічильника, дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії, переглянути нарахування, а також  дистанційно замовити послуги: коригування показника, зміну власника рахунку, встановлення зонного лічильника та заміну непрацюючого лічильника.

Зареєструватись як користувач у месенджерах досить просто.

Telegram — зайдіть у месенджер сервісу і в пошуковій стрічці напишіть «Львівобленерго», а потім додайте свій особовий рахунок. 

Для підтвердження реєстрації разом із особовим рахунком (десять цифр) потрібно вказати на Ваш вибір додаткову інформацію: номер електролічильника, прізвище споживача або електронну адресу, зареєстровану у Персональному кабінеті. 

Нагадуємо, що особовий рахунок (десятизначний код) можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримали у пунктах прийому платежів або при оплаті онлайн.

Viber — зайдіть у меню сервісу Viber і відскануйте QR-код. Далі виконайте такі ж кроки, як і в сервісі Telegram. 

Після реєстрації у чат-боті «Львівобленерго» у Telegram або Viber ви зможете подавати показник електролічильника за кілька секунд.  

Окрім цього, отримуватимете попередження про планові роботи за день до відключення світла, оперативну  інформацію чому немає світла за вашою адресою у випадку аварій, а також орієнтовний час відновлення електропостачання.  

А також у вас буде можливість дистанційно замовити встановлення зонного лічильника, коригування показника, зміну власника рахунку або заміну непрацюючого лічильника.  

Посилання на чат-боти та відеоінструкцію як встановити та зареєструватись у месенджері ви можете дізнатись за цим посиланням: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram