Енергетики ліквідовують наслідки негоди — телесюжет "UA:Львів"

19.07.2021

У п’ятницю минулого тижня працівники «Львівобленерго» відновлювали електропостачання після чергової стихії, яка влітку цього року вже не вперше завдає шкоди у Львові та області. Як відбувались ремонтні роботи на Стрийщині розповіли журналісти "Суспільне Львів":  

А вже у неділю ввечері потужні грози знову залишили мешканців без світла. Станом на 08:00 год. сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 9 ліній електропередачі повністю та 16 частково, 49 населених пунктів повністю та 36 частково у Західному РЕМ (Жовківська, Городоцька, Яворівська, Мостиська част.), Львівські МЕМ (Жовківська, Пустомитівська част.), Центральному РЕМ (Перемишлянська, Миколаївська част.), Східному РЕМ (Бродівська част.), Північному РЕМ (Радехівська част.), Південному РЕМ (Стрийська част.), Карпатському РЕМ (Старосамбірська, Турківська част.).

Ліквідовують наслідки негоди 33 аварійно-ремонті бригади у складі 108 працівників «Львівобленерго», задіяли 49 одиниць техніки.  

Нагадуємо: не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів, а в разі потреби відходьте на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні. 

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.