Вчорашня негода знову призвела до відключень в електромережах Львівщини!

01.07.2021

Вчорашня негода знову призвела до відключень в електромережах Львівщини! Енергетики ліквідовують наслідки буревію!

Станом на 08:00 год. сьогодні внаслідок негоди знеструмлені 25 ліній електропередачі повністю та 32 частково, 84 населених пунктів повністю та 113 частково у Східному РЕМ (Золочівська та Бродівська частина), Західному РЕМ (Городоцька, Яворівська, Жовківська, Мостиська част.), Північному РЕМ (Червоноградська, Сокальська, Кам’янка-Бузька част.), Центральному РЕМ (Пустомитівська, Жидачівська, Перемишлянська, Миколаївська част.), Карпатському РЕМ (Турківська та Старосамбірська част.), Львівські МЕМ (у всіх районах міста Львова). 

 Наслідки стихії ліквідовують 73 аварійних бригад у складі 240 працівників ПрАТ «Львівобленерго», задіяли 109 одиниць техніки.

 Якщо негода пошкодила електромережі:

 Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.  

 Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

 Якщо людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

 Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:

на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»

https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»

http://loe.lviv.ua/ua/online_out

Пресслужба ПрАТ  Львівобленерго