Корпоративний блог

Тарас Костів

Не забуваймо про тих, хто нас рятує і захищає!

17.06.2020


 

З послабленням карантину багато хто просто ігнорує епідемію коронавірусу: живе своїм звичним життям, зовсім не дотримуючись рекомендацій щодо безпеки. 

Але є люди, які не мають права і не можуть забувати про страшну хворобу. Це медики, які кожного дня ризикують власним здоров’ям і життям, аби врятувати та допомогти хворим. 

Від імені «Львівобленерго» хочу подякувати всім лікарям, які щоденно захищають всіх нас від небезпечної хвороби. Від початку епідемії наша компанія активно реалізовує благодійні ініціативи на підтримку медиків. 

Львівські енергетики придбали апарат штучної вентиляції легень та інше обладнання для лікарень, передали понад 600 захисних костюмів та інші засоби захисту медикам у Львові та області, долучились до формування фонду страхування медиків Львівщини. 

А цими днями «Львівобленерго» придбало і передало сушильну машину для висушування робочого одягу медиків після прання, яка забезпечить протиепідемічний режим  у роботі рентгенологічного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. 

Хочу підкреслити, що загалом для допомоги медикам у боротьбі з COVID-19 та закупівлі засобів захисту для енергетиків, які продовжують роботу в умовах епідемії, наша компанія вже використала близько 5 млн грн. 

Закликаємо усіх берегти своє здоров’я та своїх близьких, а також не забувати про важку та відповідальну роботу лікарів в умовах епідемії!