Корпоративний блог

Людмила Польова

Нові сервіси подачі показників — Viber та Facebook

27.08.2019


 

Ще зручніше та швидше відтепер можуть повідомити дані свого електролічильника наші клієнти: запрацювали сервіси подачі показників у Viber та Facebook-messenger. Як скористатись новими послугами? Спершу Вам необхідно зареєструвати в обраному сервісі свій особовий рахунок (десятизначний код). Для підтвердження потрібно вказати номер Вашого лічильника. Надалі Ви зможете подавати показник, не витрачаючи більше хвилину свого часу. Адже достатньо натиснути кнопку «Мої особові рахунки», обрати зареєстрований особовий рахунок і натиснути кнопку «Надіслати  показник лічильника». Знайти нові сервіси дуже просто — скористайтесь QR-кодами:

Viber Перейти Messenger Перейти

Окрім цього, в Ви можете знайти сервіс подачі показників у Telegram, Viber, Skype через пошук за назвою нашої компанії — Львівобленерго, у Facebook-messenger — за назвою сторінки: Подати показник електролічильника "Львівобленерго".

Не забувайте, що відтепер покази електролічильників слід подавати у нові терміни відповідно до постанови НКРЕКП:  у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.

Хочу відзначити, що нові терміни мали б стати зручнішими для більшості споживачів. Адже якщо у період подачі показників потрапляють вихідні дні, то термін, коли можна повідомити дані лічильника — збільшується.

Так, показник за серпень слід подати від 29 серпня до 4 вересня включно. Тобто не п’ять, а сім календарних днів.

Наші сервіси прийому показників працюють цілодобово і без вихідних!  Технічна підтримка доступна щодня до 21.00 за телефоном 239-22-37.