Корпоративний блог

Роман Воденніков

Маємо спільно берегти життя і здоров’я наших дітей

23.05.2019


 
Читаючи у новинах про чергові нещасні випадки з дітьми внаслідок ураження електричним струмом в Україні маю глибоке переконання — роз’яснення правил електробезпеки не просто потрібне, а вкрай НЕОБХІДНЕ. 

Саме тому львівські енергетики напередодні літніх канікул розпочали традиційну акцію «Безпека понад усе». Наші працівники відвідують школи та інші освітні заклади, запрошують учнів на екскурсії, де розповідають їм про правила електробезпеки та безпечної поведінки.

Ми проводимо широку інформаційну кампанію у засобах масової інформації Львова та всіх районів області, публікуємо тематичні матеріали з електробезпеки на сайті ПрАТ «Львівобленерго» та офіційних сторінках Товариства у Facebook. Все це для того, аби зберегти життя і здоров’я дітей.

Окремо хочу звернутись до батьків: саме у сфері Вашої відповідальності донести до своїх дітей розуміння того, що ніяка гра, «селфі» чи змагання «а тобі слабо» не варті втрати здоров’я, а може і життя.

Зараз в інтернеті можна знайти фото наслідків дитячих пустощів поблизу електромереж — це можете використати у вихованні як крайній важливий аргумент, насамперед у розмові з дітьми-підлітками.

Також просимо терміново повідомляти нас, енергетиків, якщо Ви виявили незачинені двері підстанції (це може бути "робота" крадіїв), пошкодження електромереж чи іншу загрозу ураження людей електричним струмом.

Наш кол-центр 0-800-50-15-68 працює цілодобово, дзвінки безкоштовні. А також повідомлення Ви можете залишити на сайті Товариства у розділі «Чому немає світла» та сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго».  

І найголовніше — дотримуйтесь правил електробезпеки самі та показуйте правильний приклад дітям!