Корпоративний блог

Тарас Костів

Травень у Львові – свято футзалу та історії

25.04.2019


 
Одразу після Великодніх свят на львів’ян та гостей міста чекають цікаві події та заходи, які організовують львівські енергетики спільно з колегами та партнерами.

Так, 6-10 травня до нашого міста прибудуть керівники енергокомпаній з усієї України, адже «Львівобленерго» організовує ХІІІ чемпіонат з футзалу «ТОП-Енергія 2019». За футзальними баталіями енергетиків можна буде спостерігати у Палаці спорту «Галичина» — запрошуємо всіх вболівальників.

Хочу підкреслити, що формат проведення турніру передбачає не лише спортивні змагання. Це зустріч успішних керівників, і саме тут виникають нові ідеї та спільні проекти на користь розвитку енергетики України.

Детальніше про чемпіонат читайте на сайті турніру www.top-energy.com.ua та сторінці у Facebook

Символічно, що цього року саме Львів стане господарем чемпіонату «ТОП-Енергія 2019», адже 125 років тому у травні розпочала роботу перша електрична станція міста і вирушив перший електричний трамвай. Тому Чемпіонат серед керівників-енергетиків присвячений ювілею електрифікації міста Лева.

Важливо, що святкування 125-річчя електрифікації львівські енергетики організовують спільно з Львівською міськрадою та комунальним підприємством «Львівелектротранс», яке відзначає запуск першого електричного трамваю.    

Насамперед запрошуємо Вас до Музею історії електрифікації Львівщини: тут Вас чекають цікаві розповіді від наших енергетиків-істориків та інтерактивні експонати.

Окрім цього, пропонуємо поринути у незабутню атмосферу стародавнього Львова з допомогою пішої екскурсії за маршрутом електрифікації, а також дізнатись таємниці електрифікації Львівської опери. Здійснити попередній запис на екскурсії можна на Facebook-сторінці нашого Музею. 

Родзинкою святкування стане світлове шоу — 3D-мапінг, присвячений історії львівської енергетики. Ця подія відбудеться 7 травня у центрі міста на території Палацу Потоцьких. 

З повною програмою заходів святкування 125-річчя електрифікації та львівського трамваю можна ознайомитися на сайті Львівської міської ради.

Тож чекаємо Вас на святі футзалу та історії у Львові — буде цікаво!