Корпоративний блог

Андрій Скрипник

Електроенергія — це товар, і за її крадіжку настає відповідальність

25.04.2017

В ринкових умовах сьогодення за кожен товар, в тому числі електроенергію,  необхідно платити — це жорсткі закони економіки. А той, хто хоче незаконно безоплатно користуватись благами цивілізації, несе за це відповідальність.

Сьогодні енергетики спільно з правоохоронцями і радіочастотниками активно виявляють крадіїв електроенергії. Сучасне обладнання значно підвищує ефективність нашої роботи.

І ми вже маємо приклади, коли за крадіжки електроенергії правоохоронцями порушені кримінальні справи,  а це реальні тюремні ув’язнення і значні штрафи.

Сумнівні наміри «зекономити» на електроенергії ще й небезпечні для здоров’я. Адже часто ці прилади, які використовують крадії аби «відкоригувати» показники електролічильника, через своє випромінювання дуже негативно позначаються на здоров’ї тих, хто працює чи мешкає поряд. А наші працівники виявляли такі прилади навіть у дитячих магазинах!  

Тож, якщо Вам відомо про факти крадіжок електроенергії — повідомляйте ПАТ «Львівобленерго» на «Телефон довіри» за номером: (032) 239-23-28 (анонімно, цілодобово).   

Пам’ятайте, що злодій краде світло не лише в енергопостачальника — таким чином крадій «залазить до кишені» всіх мешканців Львівщини!