Корпоративний блог

Тарас Костів

Міняємо радянські «буханки» на японську якість

02.02.2017


 
Для того, щоб якнайшвидше відновлювати електропостачання ПАТ «Львівобленерго» оновлює автопарк аварійних бригад  — міняє «радянські» УАЗи на японські Mitsubishi.
 
Наприкінці 2016 року ПАТ «Львівобленерго» придбало 8 автомобілів марки MitsubishiL-200. Нові автомобілі поїдуть у чотири райони Львівщини: Бориславський, Пустомитівський, Стрийський та Жовківський райони електромереж; три машини залишаться у Львові.
 
Ці авто вже зарекомендували себе, як надійні та економічно вигідні: у 2013 році ми придбали перших п’ять «японців» для оперативно-виїзних бригад Львова.
 
Для кого нові авто?
 
На нових авто їздитимуть енергетики оперативно-виїзних бригад Львівщини — це працівники, які найпершими прибувають на місце аварії та ремонтують електромережі.
 
Цілодобове чергування, оперативна ліквідація аварій у складних умовах — все це вимагає від працівників  ОВБ неабияких професійних навичок і відповідного технічного оснащення.

Чому не «буханки»?
 
Дотепер основний автопарк оперативно-виїзних бригад Товариства складався із УАЗів. Саме ці знані в народі «буханки» вважалися найпрохіднішими у важких дорожніх умовах Львівщини.
 
Проте, сьогодні ми відмовляємося від них з кількох причин. Найперша і основна причина — УАЗ є автомобілем країни-агресора.
 
Крім того, сьогодні ці автомобілі фізично та морально застаріли, адже це модель 1968 року. Запчастини до них надходять нерегулярно, а їх якість залишає бажати кращого. Тому ми почали шукати аналог.
 
Які переваги у «японців»?
 
Ми зупинилися на японському автопромі, адже Mitsubishi мають низку переваг. Найперша — норма споживання палива у японських автомобілів вдвічі менша, ніж у автомобілів УАЗ.
 
Автомобілі Mitsubishi працюють на дизельному пальному, яке дешевше від бензину. Ресурс двигуна до капремонту в УАЗ складає 100 тис. км, а заявлений ресурс у Mitsubishi L-200 — 1 млн км.
 
Крім того, ці автомобілі є повнопривідними, що є необхідним у важких дорожніх і погодних умовах Львівщини, в яких зазвичай працюють енергетики.
 
Важливо й те, в яких умовах їздять наші працівники. Адже для енергетиків не існує вихідних або свят. І в дощ, і в сніг, і вночі, і вдень оперативно-виїзні бригади працюють для того, щоб забезпечити світло і затишок у Ваших оселях.
 
Наголошую, що ми не збираємося зупинятися на досягнутому — ПАТ «Львівобленерго» і надалі оновлюватиме матеріально-технічну базу для того, щоб забезпечити  надійні і якісні послуги електропостачання мешканців Львівщини.