Корпоративний блог

Андрій Скрипник

Як ОСББ розпочати співпрацю із ПАТ «Львівобленерго»?

17.11.2016

У 2017-му році у житлово-комунальне господарство Львівщини замість ЖЕКів прийдуть ОСББ. Саме вони переберуть на себе управительські функції з утримання комунікацій і мереж багатоквартирних будинків, у тому числі – і внутрішніх електромереж. Проте, новий споживач, а у даному випадку це ОСББ – це нові договірні відносини. Про них сьогодні і говоритиму.

Про який договір йдеться
Насамперед, варто наголосити, що між ОСББ і ПАТ «Львівобленерго» потрібно укласти договір — про постачання електричної енергії  для освітлення місць загального користування в будинку, роботи ліфтів тощо. Такі договори раніше були укладені з ЛКП (ЖЕКами), але зараз комунальні підприємства  передають житлові будинки до ОСББ.

Процедура укладання договору
Про те, як ОСББ розпочати співпрацю з ПАТ «Львівобленерго» і як укласти договір про постачання електричної енергії, детально за цим посиланням: http://loe.lviv.ua/ua/novyny~3722

На що звернути увагу?
Ми розуміємо, що у спадок від ЖЕКів Вам дісталися деякі недоопрацювання, які потрібно усунути. Може йтися, насамперед, про повірку або заміну лічильників, трансформаторів струму, встановлення комутаційних апаратів згідно із дозволенною потужністю, встановлення лічильників у шафу обліку тощо.

Які наші кроки назустріч?
Ми чітко дотримуємся вимог, які ставить перед нами держава, але водночас йдемо назустріч нашим споживачам. Тому, якщо ОСББ не може у стислі терміни усунути недоліки, залишені ЖЕКами у спадок, ми передбачили для них строковий договір  терміном на 6 місяців. ОСББ матимуть 3 місяці на те, щоб привести розрахункові засоби обліку і схеми їх підключення у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Ще один важливий момент: написавши заяву на договір - виїзд інспектора для обстеження та підключення, перевірку лічильника, технічну перевірку чи повторне підключення тощо є безкоштовним.

Дякую за увагу і ще раз наголошую: у цій ситуації ми докладемо усіх зусиль для того, щоб наша співпраця розпочалась надійно і якісно.