Корпоративний блог

Сергій Різенко

Шукаєте роботу? Приєднуйтесь до команди енергетиків!

07.11.2017


 
Чи знаєте Ви, що аби світло було в домівках мешканців Львівщини в Товаристві працюють понад 4,5 тисячі енергетиків? А чи знаєте Ви що робота в енергетиці є однією з найбільш престижних і стабільних? Зараз ми шукаємо талановиту молодь, яка готова спробувати свої сили в цій галузі.  Тож не пропустіть свій шанс!

На роботу — лише через конкурс. Ми встановили єдиний порядок  підбору кандидатів на конкурсній основі,   а саме: сучасний підхід оцінки кандидатів на працевлаштування та їх подальшу адаптацію в Товаристві.

Ви будете серед кращих. Ми започаткували та постійно розширюємо  довготривалу співпрацю з вищими навчальними закладами. Так, з 2002 року діє проект «Стипендіат Товариства» в НУ «Львівська політехніка».  Кращі за успішністю студенти отримують стипендії від ПрАТ «Львівобленерго», а згодом мають можливість працевлаштуватись у компанії.  Іменними стипендіями відзначили вже сотню студентів, більшість яких успішно працює в Товаристві.

Крім цього, діють факультативи  «Енергозбутова діяльність обласних енергокомпаній» та  «Технічна експлуатація електричних мереж», студенти проходять практику в структурних підрозділах Товариства.

Також ми уклали 22 угоди з професійно-технічними закладами з метою підвищення  якості підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

Ви зможете підвищувати свій професійний рівень. Щорічно більше 1500 працівників проходять курси підвищення кваліфікації в нашому Навчально-інформаційному центрі, який має три відділення – у Львові, Дрогобичі та Бродах.

Діє програма часткової компенсації вартості навчання для працівників  при здобутті першої вищої освіти.

А з метою ефективної підготовки кадрового резерву на  ключові посади Товариства проводяться «Школа Лідера»,  «Школа Майстра» «Школа диспетчера» «Школа Маркетингу», навчання кадрового резерву на керівні посади РЕМ та запроваджена програма наставництва. Зокрема, з 2003 року відбулось 6 випусків  Школи Лідера, навчання в яких пройшли 115 працівників, 72 із них досягли кар’єрного росту.

Соціальні гарантії. Робота у ПрАТ «Львівобленерго» — це офіційне працевлаштування, зарплата вище середньої у Львівській області, оплата праці двічі на місяць без затримок, п’ятиденний робочий тиждень, оплачувані відпустка та лікарняні.  А ще в Товаристві діють такі мотиваційні Положення, як виплата винагороди за вислугу років, 13-а зарплата, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та інші.

Ви активні — тоді Вам до нас! Ми створюємо для молодих працівників можливість як особистісного так і кар’єрного зростання, займатись спортом, брати участь у різноманітних спортивних змаганнях, які організовує профспілковий комітет. З 2010 року у Товаристві діє Рада молодих енергетиків, яка реалізовує різноманітні соціальні ініціативи:  благодійні  та природоохоронні акції, спортивні змагання, спільні поїздки та екскурсії.

Які вимоги до майбутнього працівника ПрАТ «Львівобленерго»? Насамперед — бажання працювати  і професійно реалізовувати себе. Дивіться актуальні вакансії на веб-сайті Товариства: http://www.loe.lviv.ua/ua/vakansiji