Корпоративний блог

Галина Петрушка

Запрошую журналістів до участі в конкурсі!

05.04.2016

Переконана, сьогодні не треба нікому доводити важливість функції, яку сьогодні виконують журналісти в суспільстві інформаційної доби. Вони – основні комунікатори між бізнесом і громадою, саме від їх професіоналізму, об’єктивності і громадянської позиції залежить якість інформації, яку отримують громадяни про нашу роботу, вони багато в чому впливають на формування громадської думки про роботу енергетиків. В журналістах ПАТ «Львівобленерго» завжди бачило партнерів в інформаційній роботі.

Сьогодні наша компанія переживає динамічний розвиток і зміни, пов’язані з курсом держави на впровадження європейських стандартів і норм в роботу енергетичних компаній. Від успіху цих реформ залежить не лише майбутнє «Львівобленерго», вони впливатимуть на подальший розвиток всієї громади Львівщини, її інвестиційну привабливість, створення нових робочих місць, зростання рівня життя людей.

Конкурс для журналістів, на нашу думку, це чудова можливість активізувати їхню увагу до інноваційних процесів, які відбуваються в енергетиці, до роботи енергетиків, а відтак до усвідомлення ролі і місця «Львівобленерго» в житті нашої області.

В той же час це соціальна допомога молодим і талановитим журналістам, адже вони отримують шанс і стимул спробувати себе в жанрах ділової і соціальної журналістики, підвищити свою майстерність і своє знання в питаннях, пов’язаних з висвітленням проблем енергетичної галузі.

Сподіваюсь, конкурс подарує всім його учасникам нові цікаві зустрічі і контакти, що вкрай важливо як для журналістів, так і для енергетиків.  Адже в ході нього буде створено декілька майданчиків для обміну професійними знаннями між ними.

Щиро дякую заступнику декана факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Богдану Тихолозу і голові Львівської обласної організації НСЖУ Ярославу Климовичу, які першими зголосилися підтримати ініціативу «Львівобленерго». Не менш важливою є для нас підтримка авторитетних львівських журналістів —  головного редактора газети «Високий Замок» Наталії Балюк; шеф – редактора відділу львівських новин Телеканалу 24 Арсена Данилюка; заступника виконавчого директора  Львівської регіональної філії  НТКУ Ігоря Гулика, які увійшли до складу журі. Наш представник у складі журі — директор з управління персоналом та тарифної політики ПАТ «Львівобленерго» Сергій Різенко.

Від імені ПАТ «Львівобленерго» запрошую до участі в конкурсі всіх охочих, бажаю чесної і безкомпромісної боротьби за перемогу!