Корпоративний блог

Роман Іванців

Планові роботи — запобігають можливим аваріям

30.11.2015

Ми часто чуємо критику, особливо у ЗМІ, про планові відключення електроенергії. Тому хочу ще раз пояснити нашим споживачам, для чого ми проводимо планові відключення  і як це важливо для нормальної роботи наших мереж.

Отже, наші електромережі, як і будь-яка техніка, потребують догляду та ремонту.  Аби споживачі Львова та області були зі світлом постійно ми здійснюємо капітальний та поточний ремонти обладнання  електромереж, чистку трас ліній електропередач.

Проте і мешканці повинні розуміти, що задля безпеки наших працівників, які виконують вказані роботи, необхідно вимикати електроустановки — проводити планові відключення. 

Крім того, ми завжди повідомляємо людей про дні та години відключень на нашому веб-сайті та у ЗМІ за 10 днів — відповідно до Правил користування електричною енергією.

Тривалість планових вимкнень може бути різною, в залежності від виду робіт. Якщо це чистка траси повітряних ліній, то такі вимкнення можуть бути по декілька днів поспіль, з включенням на ніч. Адже розчистити від гілок та дерев трасу довгої лінії за один день фізично неможливо.

Якщо ж це капітальний чи поточний ремонт обладнання в трансформаторній підстанції, то це, як правило, робиться за один день.

Але ще раз повторюю — завдяки своєчасному ремонту електромереж, чистці трас ліній ми запобігаємо можливим аварійним перервам в електропостачанні, які можуть бути набагато тривалішими, ніж планові.