Продаж, облік та розрахунок за вироблену електричну енергію з альтернативних джерел енергії об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств

Введення в експлуатацію генеруючої установки

Для того, щоб укласти договір про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії побутовому споживачу необхідно:

1. Встановити генеруючу установку.

2. Письмово повідомити ОСР (ПрАТ «Львівобленерго») про це заявою про улаштування вузла обліку  генеруючої установки приватного домогосподарства, що виробляє електричну енергію з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру (далі-Заява) за формою, наведеною в додатку 1. Разом із Заявою необхідно додати в двох примірниках один із варіантів, наведених у додатку 2, однолінійної схеми підключення генеруючої установки (генеруючих установок) приватного домогосподарства, де обов’язково зазначити фактично встановлені елементи устаткування, їх номінальну потужність та місце встановлення.

Додаток 1

Додаток 2

У випадку встановлення елементів обладнання генеруючої установки, яка виробляє електричну енергію з енергії сонячного випромінювання (фотоелектричні модулі, системи кріплень фотоелектричних модулів, інверторне обладнання, трекерні системи, системи акумуляції енергії), на даху багатоквартирного будинку, побутовому споживачу необхідно отримати згоду усіх співвласників багатоквартирної будівлі, а також надати проект будинку (відповідні зміни до проекту), яким передбачено розміщення вищезазначених конструктивних елементів та устаткування на конструкції даху із забезпеченням функціонального призначення спільної власності усіх власників квартир (даху).

3. За результатами розгляду Заяви та у разі відсутності зауважень оператор системи розподілу протягом 3 робочих днів надає побутовому споживачу рахунок для оплати послуг з улаштування вузла обліку та Паспорт точки (точок) розподілу електричної енергії. Якщо пакет документів не відповідає вимогам, у випадку зауважень до поданого пакету документів, ОСР протягом 3 робочих днів письмово повідомляє про це побутового споживача.

4. Після оплати послуг з улаштування вузла обліку оператор системи розподілу протягом 3 днів у містах та 5 днів у сільській місцевості улаштовує чи виконує реконструкцію вузла обліку.

5. Після монтажу вузла обліку побутовому споживачу потрібно звернутись до Постачальника універсальної послуги із заявою-повідомлення про встановлення генеруючої установки для  укладення договору про купівлю-продаж електричної енергії, що вироблена з енергії сонячного випромінювання та/або вітру генеруючими установками.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

ПрАТ «Львівобленерго» інформує:

Згідно п.11.3.4. Правил  роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ) після встановлення двонаправленого засобу обліку побутовий споживач повинен звернутись до Постачальника універсальної послуги із заявою-повідомленням про встановлення генеруючої установки для укладання Договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом.

Консультації та роз’яснення:

у кол-центрі ПрАТ «Львівобленерго»:
067 333 15 68, 050 460 15 68, 093 170 15 68, (032) 290 75 68 (цілодобово, згідно з тарифами оператора).
 
в інформаційно-консультаційному центрі ПрАТ «Львівобленерго»:
тел: (032) 239-21-26; (032) 239-21-29; (032) 239-24-58;
e-mail: kc@loe.lviv.ua;
адреса: 79052, м.Львів, вул.Сяйво, 10.
 
у виробничо-договірному відділі ПрАТ «Львівобленерго»:
м.Львів, вул.Сяйво,10,
тел.: (032) 239-24-60