Енергетики продовжують ліквідацію наслідків стихії (ОНОВЛЕНО)

11.02.2020

ОНОВЛЕНО. Станом на 16:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 3 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 9 частково, 13 населених пунктів повністю та 13 частково у Дрогобицькому, Жовківському, Пустомитівському, Самбірському та Сколівському районах. Працює 20 аварійних бригад у складі 68 енергетиків, задіяли 23 одиниці техніки.  Окрім цього, працівники "Львівобленерго" також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.

***
Працівникам ПрАТ «Львівобленерго» вдалось відновити електропостачання значної частини населених пунктів, знеструмлених негодою. Проте стихія призводила до нових відключень.

Сьогодні станом на 10:00 год. знеструмлені 15 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 27 частково, 49 населених пунктів повністю та 43 частково у Дрогобицькому, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Пустомитівському, Самбірському, Старосамбірському, Сколівському, Стрийському та Яворівському районах.

Відновлюють електрозабезпечення 51 аварійна бригада «Львівобленерго» у складі 178 працівників, задіяли 58 одиниць техніки.

Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:
•    на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»:
https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

•    на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»:
http://loe.lviv.ua/ua/online_out


Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.
.


Пресслужба ПрАТ «Львівобленерго»