Долучайтесь до благодійності разом з нами!

07.02.2020

Львівські енергетики вже багато років поспіль допомагають розвиватись та пізнавати світ молоді з навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

ПрАТ «Львівобленерго» надає підтримку для облаштування нових осередків, організації розвиваючих студій, гуртків та дозвілля для вихованців центру тощо.

Нещодавно наша компанія придбала рекуператори для нового осередку НРЦ «Джерело», який розташований у Шевченківському районі Львова по вул. Б. Хмельницького, 195.

«Коли обладнувалося приміщення, у ньому взагалі не було вентиляційних каналів. Одним із варіантів було встановити рекуператори – це примусова вентиляція, аби був притік свіжого повітря з вулиці, яке є необхідним для молоді з особливими потребами, адже діти багато часу перебувають в осередку. Тут вихованці навчаються гончарству та живопису, виготовляють різні керамічні вироби своїми руками», — розповіла  керуюча  осередком центру «Джерело» Юлія Літвін.

Щодня до цього осередку приходять вихованці центру, які між собою вже дуже здружилися та не уявляють свого життя без спільних творчих занять. Молодь з цікавістю і любов’ю виготовляє вироби з глини під керівництвом соціальних педагогів. Окрім занять, учасники осередку разом проводять спільні прогулянки у парках, відвідують кінотеатри та інші заклади, аби привчатись до життя у суспільстві.
/