Через негоду частина мешканців Львівщини залишилась без світла (оновлено)

05.02.2020

Сильні пориви вітру на Львівщині не вщухають, тож поки енергетики відновлюють електропостачання населених пунктів, негода призводить до нових відключень в електромережах. Ліквідація насліків стихії триває.

Станом на 17:00 год. знеструмлені 48 населених пунктів повністю та 11 частково у Бориславському, Городоцькому, Жовківському, Сокальському, Мостиському, Перемишлянському, Сколівському, Стрийському районах.

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 68 працівників ПрАТ «Львівобленерго» у складі 21 бригади, задіяли 22 одиниці техніки.

***
Внаслідок стихії 37 населених пунктів повністю та 15 частково були знеструмлені станом на 10:00 год. у Львівській області в Бориславському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Перемишлянському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському  районах.
 
Відновлюють електрозабезпечення 16 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 55 працівників, задіяно 18 одиниць техніки.
 
Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.

За прогнозами синоптиків сьогодні протягом дня на Львівщині й надалі очікуються складні погодні умови: значний мокрий сніг та сніг, подекуди налипання мокрого снігу, пориви північного вітру 15-20 м/с, хуртовини.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:

Перше: не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

Друге: організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

Третє: терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:
•    на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»:
https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

•    на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»:
http://loe.lviv.ua/ua/online_out


При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Пресслужба ПрАТ "Львівобленерго"