На Львівщині очікуються складні погодні умови. Пам’ятайте про електробезпеку!

04.02.2020

На найближчі дні, 4-6 лютого, синоптики прогнозують ускладнення погодних умов у Львівській області: дощ з переходом в мокрий сніг та сніг, місцями значні опади та пориви вітру 15-20 м/с (в горах 25 м/с), на дорогах ожеледиця.

Будьте обережні в дорозі і пам’ятайте про електробезпеку, адже стихія може спричинити пошкодження електромереж:     

1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:
•    на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»:
https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

•    на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»:
http://loe.lviv.ua/ua/online_out


Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.
.

Пресслужба ПрАТ «Львівобленерго»