Львівська мерія привітала Львівські міські електричні мережі з 125-річчям

04.10.2019
Львів відзначає 125-ти річчя з часу коли у місті запрацювала перша електростанція, вулицями міста вирушив перший електричний трамвай, а у Стрийському парку освітили першу алею і фонтан. Також цей ювілей відзначають Львівські міські електричні мережі. Привітала працівників підприємства з ювілеєм Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, та вручила подяки від громади міста Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Від імені міського голови маю приємність привітати вас зі 125-ти річчям. Своєю роботою ви дбаєте про добробут і затишок у наших домівках. Коли ми приходимо додому і немає світла — це проблема. Ваша робота є служінням для львів’ян, адже багато з вас працює в цій сфері хто 30, а хто навіть 50 років.

Бажаю вам успіхів у роботі, підтримки держави і державних структур, зокрема НК РЕКП, бажаю гідних заробітних плат та добробуту в родинах. Дякую за ваша важку, рутинну та необхідну працю", — наголосила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 125-річчя Львівських міських електричних мереж подяки від громади Львова відзначено:

Ігора Гнатюка — заступника начальника Львівських міських електричних мереж,

Володимира Тодеренчука — майстра ДЕМ1, Львівських міських електричних мереж,

Володимира Кубіка — начальника лабораторії релейного захисту Львівських міських електричних мереж.