"ЛОЕ" приймає покази через месенджери — ЗМІ

27.09.2019
Клієнти «Львівобленерго» відтепер можуть повідомити показники свого електролічильника у Telegram, Viber, Skype та Facebook-messenger.

Про це інформує прес-служба «Львівобленерго».

Щоб скористатись новими послугами спершу необхідно зареєструвати в обраному сервісі свій особовий рахунок (десятизначний код). Для підтвердження потрібно вказати номер лічильника.

Надалі Ви зможете подавати показник, не витрачаючи більше хвилину свого часу. Адже достатньо натиснути кнопку «Мої особові рахунки», обрати зареєстрований особовий рахунок і натиснути кнопку «Надіслати показник лічильника».

Знайти нові сервіси дуже просто — скористайтесь QR-кодами за посиланням.

Окрім цього, сервіс подачі показників можна знайти через пошук за назвою компанії «Львівобленерго». Сервіси прийому показників працюють цілодобово і без вихідних.  Технічна підтримка доступна щодня до 21.00 за телефоном 239-22-37.

Нагадаємо, відтепер покази електролічильників слід подавати у нові терміни відповідно до постанови НКРЕКП:  у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.

Leopolis.news