Негода на Львівщині посилюється

14.08.2019
Грози, шквали та сильні дощі не полишають Львівську область і призводять до нових знеструмлень.

Сьогодні станом 10:00 год. внаслідок негоди знеструмлено 26 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 7 частково, 100 населених пунктів повністю та 41 частково у Жовківському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Яворівському, Городоцькому, Золочівському, Жидачівському, Перемишлянському,  Самбірському, Старосамбірському,  Дрогобицькому та Турківському районах.

Окрім цього, енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо в населених пунктах різних районів області.

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 96 працівників ПрАТ «Львівобленерго» у складі 35 бригад, задіяли 38 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, рятувальники радять у разі посилення вітру та грози щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»